За даними Укрзалізниці, речі пасажирів зберігатимуть на вокзалі Києва, допоки їх не заберуть господар.

Про це у своєму Twitter написала Катерина Сметанюк.

Катерина була пасажиркою потяга Івано-Франківськ – Київ, до якого під час зупинки у Львові мали дочепити ще один вагон, який запізнюється. Провідники повідомили пасажирам, що ті можуть погуляти щонайменше годину. Люди так і зробили, однак потяг рушив раніше – без попередження про це всіх пасажирів.

 

Оскільки пасажири залишали свої речі у вагонах, то всі їхні валізи поїхали в Київ.

Люди, які мали поїхати разом зі своїми речими, були обурені й сварилися з черговою вокзалу. Згодом працівниця залізниці домовилася про те, щоб усі валізи забрав черговий у Києві.

«Записали наші номера вагону і місця і ВСЕ. Ні номерів телефону, ні паспортних даних. Тобто приїзжає поїзд у Київ і підходіть людоньки розбирайте цейво», – написала Катерина.

За словами пасажирки, Укрзалізниця запропонувала людям безкоштовно поїхати в кабіні водія іншим потягом до Києва.

На офіційному сайті УЗ зазначили, що компанія вживає всіх заходів, щоб пасажири, які залишилися у Львові, були доправлені до місць призначення з найменшою затримкою.

«Укрзалізниця просить пасажирів, які відстали від рейсу (в цьому чи в інших випадках) звертатися завжди до чергового по вокзалу — і буде знайдене найшвидше рішення. Усіх пасажирів буде пересаджено до інших поїздів. Зокрема, 4 пасажири вже іншими рейсами прямують до Києва. Ще трьох пасажирів буде пересаджено на найближчий рейс № 716 Львів — Київ, який вирушає о 16:12. Речі пасажирів буде доправлено до Києва та збережено на вокзалі, допоки їх не заберуть господарі», – наголосили в Укрзалізниця.

Водночас в УЗ пояснили, що поїзд № 750 Івано-Франківськ – Київ затримався у Львові з технічних причин, оскільки очікував на рейс з Відня, що відставав від графіка на території Австрії. На вокзалі пасажирам було оголошено орієнтовний час затримки поїзда. У таких випадках пасажири мають знаходитися поблизу поїзда, адже час затримки може змінитися. Інформація, поширена в соціальних мережах та ЗМІ щодо дій провідника, який повідомив пасажирам, що вони можуть годину «гуляти по місту», буде перевірена.

Укрзалізниця також просить вибачення за незручності.

Фото: фейсбук