До Києва 20 липня прибули міністри закордонних справ Чехії та Австрії Ян Ліпавський та Александр Шалленберг.

Про це повідомив голова чеської дипломатії в Twitter.

“Приїхав до Києва. Їдемо разом з міністром закордонних справ Австрії Александром Шалленбергом. Вперше за тривалий час знову побачив наших колег з українського посольства“, – написав він.

Дипломат зазначив, що має низку запланованих зустрічей з українськими посадовцями.

“Радий знову нарешті повернутися до України з моїм дорогим колегою Яном Ліпавським. Вкрай прикро бачити, що брутальна агресивна війна РФ робить з цією чудовою країною і її народом. Ми продовжимо підтримувати Україну“, – повідомив у своєму Twitter Шалленберг. На фото видно, що міністри вже відвідали Гостомель.

Як повідомив мер Ірпені Олександр Маркушин, у рамках свого робочого візиту до України Міністри закордонних справ Чехії та Австрії Ян Ліпавський і Александр Шалленберг відвідали й Ірпінь.

“Для нас особливо почесно зустрічати таких гостей, адже Ірпінь уже отримує відчутну підтримку від Австрії та Чехії. Тисячі ірпінців знайшли безпечний прихисток у цих країнах. Крім того, Австрія уже почала надавати нам допомогу в рамках відновлення міста. Тож від імені всієї громади подякував пану Ліпавському та пану Шалленбергу за цілком однозначну позицію і всебічну підтримку українців та України”, – зазначив Маркушин.

Фото: Твіттер