Йдеться про оновлені шляхопроводи на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту, що поблизу станції метро «Почайна».

Про це повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

Ми продовжуємо оновлювати інфраструктуру нашого міста. Зараз ви бачите, як триває капітальний ремонт двох шляхопроводів, що були побудовані у 1987 році. З тих пір ці об’єкти не ремонтували і вони перебували в аварійному стані. В травні цього року ми капітально відремонтували два сусідніх шляхопроводи. А тепер оновлюємо ще два», – зазначив Віталій Кличко під час перевірки капітального ремонту об’єктів.

За його словами, роботи на цих об’єктах розпочали минулого року. Тут повністю замінять опорні частини шляхопроводів, відновлять металеві частини конструкції. Також планують здійснити армування та бетонування монолітної плити проїжджої частини та тротуару.

Після цього оновлять огорожу, влаштують кілька шарів високоякісного асфальту. Підрядник дає 5-річну гарантію на нього. Крім того, як і на всіх об’єктах капітального ремонту, буде встановлена нова система освітлення.

Відновити повноцінний рух цими шляхопроводами ми плануємо вже наприкінці вересня. Але,  деякі роботи тут ще триватимуть до кінця року. Завдяки якісному ремонту і використанню сучасних технологій термін експлуатації конструкцій шляхопроводу буде мінімум 35 років», – наголосив мер столиці.

Він також повідомив, що за останніх кілька років у столиці оновили 368 вулиць та проїздів – це майже 1 тисяча кілометрів доріг, 16 мостів та шляхопроводів відремонтували капітально, на 31 об’єкті – зробили середній ремонт.

Фото: kiev.klichko.org