На ремонт обіцяють витратити близько 7 мільйонів гривень.

До кінця поточного року в Києві на Сирці реконструюють розподільчий пункт (РП) №240. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Розподільчий пункт №240 був уведений в експлуатацію у 1983 році й знаходиться на вулиці Олени Теліги, 1, в Шевченківському районі Києва. Він забезпечує електричною енергією 62 багатоповерхових та 111 приватних житлових будинків, 5 лікарень, 7 шкіл, 3 дитячих садка, 1 поліклініку, підприємства та організації, що знаходяться на вулицях Олени Теліги, Парково-Сирецька, Кузьмінська, Жамбила Жабаєва, Івана Гонти, Авіаконструктора Ігоря Сікорського, Степана Руданського, Вавілових, Орловська та Новоукраїнська.

«До кінця року на Сирці наша компанія повністю реконструює розподільчий пункт №240. В цей проект інвестуємо понад 7 мільйонів гривень. Завдяки проведеним роботам мешканці 173 житлових будинків отримають надійне джерело електроживлення», – прокоментував генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Під час реконструкції в РП-240 змонтують нові розподільчі комірки та вимикачі.

«Вони відповідають усім сучасним вимогам до такого класу обладнання та пристосовані для управління в дистанційному режимі за допомогою інструментів телемеханіки. До того ж оновлене обладнання більш дружнє по відношенню до довкілля, адже не містить у своїй конструкції масла, що потенційно може стати джерелом забруднення» — йдеться в повідомленні компанії. 

Зазначається також, що реконструкції розподільчого пункту на Сирці сприяло запровадження на початку 2021 року стимулюючих інвестиції RAB-тарифів.

Нагадаємо, до кінця року у Києві встановлять 160 реклоузерів за 63 млн гривень.

Фото: прес-служба ДТЕК