Вартість робіт начебто складе аж 42 мільйона гривень.

До кінця року у Києві мають завершити реконструкцію високовольтної підстанції «Куренівська». Про це повідомляє прес-служба компанії ДТЕК «Київські електромережі».

Відомо, що під час робіт на об’єкті демонтують два старих трансформатора і встановлять нові. Завдяки цьому в компанії сподіваються підвищити надійність електропостачання для клієнтів на півночі Києва.

Підстанція знаходиться в Оболонському районі Києва і забезпечує електроенергією 2100 житлових багатоповерхівок, 26 шкіл, 38 дитячих садків, 8 лікарень, підприємства та установи на вулицях Автозаводська, Вишгородська, Вітряні гори, Резервна, Сім’ї Кульженків, Лугова, Сошенко, Краснопільська, Кирилівська, Полкова, Тульчинська, Копилівська, Бережанська, Білицька, Сергія Данченко, Гомельська, Наталії Ужвій, Оболонському, Мінському проспектах та проспекті Героїв Сталінграда.

«В реконструкцію ПС 110/10 кВ «Куренівська» до кінця поточного року наша компанія інвестує понад 42 мільйона гривень. Ми замінимо на нові два застарілих трансформатора та забезпечимо мешканців понад 2 тисяч житлових будинків північних районів Києва надійним джерелом електропостачання», – зазначив в.о. гендиректора ДТЕК Денис Бондар.

В компанії також наголошують, що необхідність реконструкції викликана саме вичерпаним ресурсом трансформаторів, які працюють з початку 80-х років 20 століття.

Як ми повідомляли, через локдаун ДТЕК поки не виконує планові ремонти.

Фото: Фейсбук