Наступний етап - планування нової стратегії розвитку міста.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

За його словами, керівництво міста Ірпінь та Київської військової обласної адміністрації запросили архітекторів України долучитися до планування стратегії з відновлення та розвитку міста. На запрошення відгукнулися близько 120 проектантів, які сьогодні, 5 травня, прибули до міста Ірпінь.

“Населені пункти Київщини дуже сильно постраждали від рук загарбників. Окупанти цілеспрямовано знищували наші домівки, лікарні, школи, культурні споруди. Але ми все відновимо. У мене немає сумнівів в цьому, коли я бачу скільки людей відгукнулися на заклик про допомогу. Вірю, що зможемо побудувати нову Київщину, ще більш розвинену та квітучу. Дякую кожному, хто сьогодні долучився до нашої команди відновлення області”, – зазначив Павлюк.

Під час з’їзду архітектори разом із очільником міста Олександром Маркушиним оглянули Ірпінь, аби оцінити рівень руйнувань. Наступний етап – планування нової стратегії розвитку міста.

“Дуже багато людей відгукнулося. Це говорить про те, що для кожного з нас важливо бути причетним до розбудови України. Вже сьогодні ви робите величезний внесок у відновленні Київщини, віддаючи свій час та частину енергії”, – зауважив керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба.

Фото: Телеграм