Серед них - заклики допомогти записатися на ваецинацію літнім людям та захистити дітей від шантажу в сеоцмережах.

Серію постерів із соціальною рекламою створили спільно Управління з питань реклами КМДА та “Київреклама“.

У день Родини у киян є ще один привід знайти більше часу, щоб побути з сім’єю, сказати всім членам родини тепле слово, міцно обійняти та зізнатися найкращих почуттях один до одного! А не забути про це допоможуть постери та бігборди із важливими соціальними меседжами.

На бігбордах про захист дітей від шантажу в цифровому просторі під назвою “Не мовчи, звертайся за допомогою!” розміщений номер телефону, куди можна поскаржитися у випадку цифрового булінгу та шантажу. У цьому випадку потрібно телефонувати на 1545, далі обирати «3». також повідомлення можна надсилати на stop-sexting.in.ua

На бігбордах про заклик стати патронатними батьками із текстом “Добрий батько, який він є!” киян закликають допомогти дітям, які не мали щастя знати повноцінної родини та рости в ній. Для деталей телефонуйте 484 0525 або заходьте на сайт www.247.org.ua та отримуйте унікальне батьківське навчання.

Постери та бігборди про важливість вакцинації літніх людей розміщені по Києву з текстом “Подбайте про своїх літніх батьків – допоможіть їм записатися на вакцинацію”. Аби довідатися деталі про те як допомогти вакцинувати старше покоління – телефонуйте 0 800 60 2019 або дивіться інформацію за посиланням ТУТ.

Нагадаємо, на Дарниці відкрили заклад із першою в Україні кімнатою для опитування дітей, що стали свідками домашнього насильства.

Фото: Фейсбук