Перші вагони 27 серпня покажуть на Центральному вокзалі Києва.

АТ “Укрзалізниця” отримає перші два пасажирських вагони від ПрАТ “Крюківський вагонобудівний завод” до дня Незалежності 24 серпня.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

За словами керівника товариства, із закупівлі цієї партії вагонів в Укрзалізниці стартує велике будівництво вагонів.

«Вже в наступному році ми маємо отримати від заводу всю партію вагонів. А цього року нам буде поставлено як мінімум 10 одиниць», — зазначив Олександр Камишін.

Він також додав, що наразі всі сторони дотримуються домовленостей, зокрема, Укрзалізниця вже перерахувала заводу авансовий платіж.

«Ми у постійному діалозі із заводом, і я впевнений, що всі розбіжності та спірні моменти будуть вирішені. Наша спільна мета — нові, зручні та сучасні вагони для пасажирів. Перші два вагони всі охочі зможуть побачити на виставці рухомого складу, яка пройде 27 серпня на Центральному залізничному вокзалі в Києві», — резюмував він.

Згідно з контрактом, КВБЗ поставить Укрзалізниці 51 купейний вагон, 12 спальних, 20 купейних, обладнаних для людей з інвалідністю та 17 спальних, обладнаних для людей з інвалідністю та з купе начальника поїзда.

Вагони повинні обладнати вакуумними туалетами, системою кондиціонування, вікнами з подвійними склопакетами, пультом управління освітленням і кнопкою виклику провідника. У кожному купе має бути по чотири розетки і два USB-порта.

Вартість 100 вагонів – 3 млрд грн.

Нагадаємо, перед Днем Незалежності УЗ продовжить маршрут поїздів на схід, а у вересні з’явиться двогрупний потяг на Закарпаття.

Фото: facebook