Зірки дали старт підтоговці до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Про це повідомили організатори соціального заходу – громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine.

«Так, до 30-ї річниці Незалежності України співаки, актори, лідери думок, блогери, журналісти зібралися на екопікнік з толокою задля глобальної спільної цілі – зробити Україною чистою разом», – повідомляють організатори.

Kyiv Media

Захід відвідали такі зірки: Маша Краш, блогери Top Team House, Нікіта Вакулюк, актори Ірина Мак та Макар Тихомиров, Максим Гордєєв, Альона Карась, Маргарита Січкар, Катерина Нікітіна, Ольга Жуковцова, співачка Riri, Владислав Грезев, Євгенія Скарлет, Володимир Осник, Єва Кляцкіна, Катерина Нікітіна, Віктор Висоцький, Юрій Кляцкін, Неля Жованік, Мар’яна Чікало, Ігор Федчиняк, Dj Keeso та інші.

Усі вони прибирали сміття на Гідропарку, сортували знайдене, спілкувалися, обмінювалися мотивацією один з одним та з підписниками в соціальних мережах, ділилися коментарями з медіа, фотографувалися.

Після толоки в Гідропарку на території міського екопростору Шпаківня волонтери Let’s do it Ukraine організували екопікнік та тренінг з відповідального споживання земних ресурсів.

А вже за місяць Україна, і Київ зокрема, долучиться до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Вона розпочнеться 18 вересня о 10:00 разом зі 180 країнами Світу.

Організатори кажуть, що подія охопить усі області України, сотні населених пунктів, містечок та сіл. Цього року акція Всесвітнього дня прибирання відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Учасників закликають брати з собою на локацію засоби індивідуального захисту, рукавички, пакети та дотримуватися соціальної дистанції.

Минулого року 140 тис. учасників очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями зібрали та відсортували 764 тонни сміття.

Нагадаємо, у суботу, 21 серпня, на Оболоні відбудеться велика толока біля Йорданського озера.

Фото: letsdoitukraine