Виплати відбуваються на «Картку киянина».

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 21 квітня.

За його словами, місто вчасно виплачує матеріальну допомогу окремим категоріям киян за програмою «Турбота. Назустріч киянам».

«Днями я підписав розпорядження про надання щорічної матеріальної допомоги до 35 річниці Чорнобильської катастрофи. Одноразову адресну соціальну допомогу – від 600 до 1000 гривень – отримають понад 48 тисяч киян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», – сказав Кличко.

Виплати відбуваються на «Картку киянина». Також пільговики, які отримують виплати через «Укрпошту», зможуть отримати допомогу у відділеннях установи. Або ж – разом із пенсією.

«Також зазначу, що столична влада постійно працює над забезпеченням медичної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, продовжує надавати квартири чорнобильцям. І фінансує цю програму за кошти міського бюджету», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли програму заходів вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи у Києві. Також до річниці трагедії на ЧАЕС у Києві відбудеться світлове шоу: Український дім перетвориться на Чорнобильське Полісся.

Фото: unsplash