З початку місяця в місті діють нові тарифи на паркування в центрі.

Перші два тижні з початку дії нових тарифів на паркування водіїв не штрафуватимуть за їхню несплату. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«До 16 липня включно у київських інспекторів з паркування особлива місія. Вони не штрафують водіїв за несплачене паркування, а натомість ведуть відкриту роз’яснювальну кампанію», – зазначив чиновник.

За його словами, водіям потрібен час на сприйняття нових правил паркування, встановлення необхідних додатків і орієнтування в новій системі. Тож у Києві оголошено двотижневий період лояльності.

«Водії, які не сплатили за паркування, замість постанови про порушення отримують інформаційну довідку з роз’ясненням про розмір штрафу та порядок оплати. Там вказані офіційні тарифи на паркування відповідно до зон у місті, чітко прописані додатки та сайти, через які можна здійснити оплату, а також QR-код, через який можна зайти на parking.kyiv.digital і отримати всі необхідні підказки», – повідомив Усов.

Він також наголосив, що в довідці вкотре нагадують водіям не давати готівку нелегальним паркувальникам.

Як ми повідомляли, із 1 липня почали діяти нові тарифи на паркування в центрі Києва. У І зоні, яка охоплює центральну частину міста, вартість 1 години паркування становитиме 35 грн/год. (було 10 грн), а в ІІ зоні, на прилеглих до центру територіях, – 25 грн/год (було 7 грн); в спальних районах міста вартість лишається без змін – 5 грн/год.

Фото: Фейсбук