Нині громада може висловлювати зауваження та пропозиції щодо цього проекту.

До 1 вересня в КМДА мають завершити розробку проекту рішення «Про затвердження Порядку розміщення атракціонів у Києві». Про це у своєму Facebook повідомив заступник голови КМДА Олексій Кулеба.

Розробником проекту є Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

«До сьогодні у столиці відсутній прозорий та дієвий механізм розміщення пересувних атракціонів. Батути, каруселі та автодроми часто розташовані на зелених зонах парків та скверів, порушують благоустрій та є небезпечними для відвідувачів. Єдина процедура розміщення зробить ринок цивілізованим» — пише чиновник.

Також Кулеба анонсував деякі зміни і в інших галузях. Зокрема, пообіцяв, що міська влада невдовзі представить нові стандарти для вітрин, які діятимуть в місті.

Також він повідомив, що в КМДА разом із депутатським корпусом розробила рішення про звернення до Верховної Ради щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення держстандартів, норм і правил у сфері благоустрою.

У Дарницькому районі планується інноваційна ветеринарна клініка, перший комунальний центр адопції, карантинний блок для перетримки, сучасні притулки для котів та собак.

Фото: Фейсбук