Комісія з надзвичайних ситуацій 22 жовтня ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах «червоної» зони.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття засідання Київради.

За словами міського голови, Київ днями потрапить до червоної зони, адже ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. “За минулу добу в Києві – майже 1200 нових хворих та 39 летальних випадків. Вік, тих, хто помер, – від 29 років. Останніми днями до лікарень столиці госпіталізують по пів тисячі хворих. І більшість із них – у важкому стані”, – зауважив Кличко.

Він наголосив, що понад 50 відсотків ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, вже заповнені. Більшість пацієнтів потребують кисню та апаратів ШВЛ.

Віталій Кличко доручив Департаменту охорони здоров’я КМДА активізувати кампанію з вакцинації мешканців Києва. Та закликав депутатів Київради пояснювати киянам необхідність вакцинації. Адже єдиний спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень – масова вакцинація. “І щеплюватися треба зараз. Щоб не стояти в чергах після того, як Київ потрапить у «червону» зону. Ми бачили, як це було нещодавно в деяких інших містах України», – додав мер.

За статистикою, 98 відсотків госпіталізованих до лікарень міста – не щеплені. І 99 відсотків летальних випадків – це не вакциновані пацієнти. Тому Віталій Кличко закликав киян бути свідомими і дбати про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких та людей навколо.

Нагадаємо, з 23 вересня Київ повернувся до “жовтої” зони карантину.

Фото: КМДА