Голова Київської міської військової адміністрації Росіяни мають зібрати всі наявні людські ресурси та привезти до столиці, аби мати змогу захопити столицю.

Про це повідомив голова голова Київської міської військової адміністрації генерал Микола Жирнов у інтерв‘ю НВ.

«За всіма військовими канонами для того, аби заволодіти Києвом противник повинен створити внутрішнє і зовнішнє кільце оточення. Сили тих, хто намагається взяти Київ, мають бути в 5−7 разів більшимиза тих, хто обороняється», – зазначив генерал.

Він зауважив, що війська, які входять до внутрішнього кільця повинні штурмувати Київ, А які входять до зовнішнього кільця – мають забезпечувати безпеку від деблокуючих військ.

За його словами, наразі місто має надзвичайно велике угрупування військ, тому нині, щоб створити угрупування ворог повинен зібрати всі наявні людські ресурси та привезти до Києва.

Жирнов також нагадав, що у місті дуже складно вести вогонь, маневрувати, забезпечувати боєприпасами, продовольством і пальним. Також Росія має гіркий досвід ведення бойових дій у містах Чечні та Сирії.

На думку глави військової адміністрації, існує варіант, що противник хоче оточити Київ, тримати облогу і виставити просто політичні вимоги.

Крім того, Жирнов повідомив, що ППО у столиці “дозволяє виконувати завдання з оборони”, а з кожним днем поповнюється і міцнішає.

Фото: Фейсбук