У Київській області встановлять спеціальні акустичні датчики, щоб мати змогу виявляти російські дрони або ракети навіть у тих місцях, де немає людей.

Про це розказав начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов в інтерв’ю виданню “Моя Київщина”.

“У Чорнобильській зоні були проведені відповідні роботи, і нині всі сили безпеки вже користуються інформацією, яка надходить звідти. Що стосується акустичних датчиків… Було прийняте рішення по можливості для захисту об’єктів критичної інфраструктури обладнати відповідними датчиками, які будуть у змозі збирати акустичну інформацію і своєчасно передавати для реагування підрозділами ППО”, – заявив він.

Начальник поліції столичної області зазначив, що це зможе захистити не лише критичну інфраструктуру і не лише підстанції, які постійно обстрілює РФ, а й інші об’єкти, на які будуть націлені удари РФ.

“Це датчики додаткового збору інформації, які дозволять ППО отримувати інформацію не тільки з радарів, лінії “102”, а і, наприклад, в тих місцях, де немає людей. Тому якщо інформація буде передана завчасно, це дозволить військовим збити дрон чи ракету”, – додав голова поліції Київщини. 

Як ми писали, на електростанціях України встановлять спеціальні камери та датчики, які зможуть виявляти ворожі ракети та безпілотники.

Фото: Відкриті джерела