Охочих вакцинуватися у Києві розмежують на два потоки, а обов'язковою умовою для щеплення є реєстрація в застосунку «Дія».

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Так, цими вихідними у Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, продовжать робити щеплення вакциною CoronaVac.

«Ми врахували досвід проведення вакцинації на минулих вихідних. Ми розмежували потоки людей, які прийдуть на щеплення. Перший – для тих, кому зателефонували та запросили на конкретний час. Другий – для тих, хто також записаний у «Дії», але запрошення поки не отримав», – сказав Поровозник.

Громадяни із другого потоку можуть або дочекатися виклику, або вакцинуватися у порядку «живої черги». Ообов’язкова умова для вакцинації – реєстрація в додатку «Дія».

«Крім того ми збільшили кількість вакцинальних бригад з 16 до 24. Частина бригад вакцинуватиме тих, у кого є запрошення. А частина – тих, хто зареєстрований у «Дії», але запрошення не отримав», – додав Поворозник.

Охочим вакцинуватися необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження реєстрації у додатку «Дія» та бажано – копію декларації з лікарем, якщо її підписано. ЗВхід до Центру вакцинації 5 та 6 червня буде відкрито з 10:00 до 17:30. Адреса: просп. Броварський, 15 (корпус 4, вхід 4-А).

Нагадаємо, у Києві щеплення отримали майже 4800 столичних освітян.

Фото: Фейсбук