Починаючи з 1 липня лісові господарства не поставляють деревину для технологічних потреб.

Більшість територіальних громад Київщини повідомили про потребу деревного біопалива. Наразі громадам необхідно щонайменше 649,4 тис. м. куб., повідомив заступник голови КОВА Микола Бойко під час засідання Штабу з підготовки об’єктів ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу.

До 1 серпня лісові господарства спільно з органами місцевого самоврядування мають надати чіткий графік — коли та яка кількість біопалива буде в кожній громаді.

Списки потреб продовжують формуватися. Сьогодні надав лісовим господарствам та головам територіальних громад доручення щодо підготовки до опалювального сезону. До 1 серпня лісові господарства спільно з органами місцевого самоврядування мають надати чіткий графік — коли та яка кількість біопалива буде в кожній громаді”, — розповів Бойко.

У Київській ОВА зазначають, що починаючи з 1 липня лісові господарства не поставляють деревину для технологічних потреб. Сьогодні вся увага зосереджена на забезпечення необхідними паливними матеріалами комунальних господарств, об’єктів критичної інфраструктури та населення.

Фото: Фейсбук