Оксана Скиталінська наводить приклад власної тарілки — яйця, квасоля, листова зелень, овочі, ягоди, квашена капуста. 

Лікарка-дієтологиня Оксана Скиталінська розповіла у своєму Фейсбук про те, як правильно зарчуватися в умовах постійного стресу (читай — воєнного стану).

Скиталінська пише, що боротися з негативним впливом стресу на організм дуже допомагає правильно підібране харчування. Вона наводить наступні поради щодо підбору харчування і того, якою має бути їжа загалом (усі поради мовою оригіналу):

  • мати детоксикаційний ефект. Містити клітковину розчинну (яка поглинає продукти катаболізму, тобто розпаду), і нерозчинну, яка живить кишечну мікрофлору. Містити білок, який потрібний для відновлення ушкоджених клітин тіла (а це клітини всіх органів).
  • бути багатою на вітаміни та мінерали. Бо вітаміни, особливо С, Е, А та групи В та мінерали, особливо, калій та магній, потрібні для нормального обміну речовин.
  • бути багатою на лецитин (відновлює клітини мозку та нервові волокна), холестерин (так, не дивуйтеся, бо холестерин необхідний для побудови якісних клітинних мембран)
  • містити пребіотики, тобто продукти, які живлять корисну мікрофлору, яка, в свою чергу, виробляє речовини, які добре впливають на роботу мозку. Прекрасним пре- і пробіотиком є квашена капуста. Тому додати столову ложку капусти на тарілочку — означає додати здоров’я.
  • бути антиоксидантною. Всі природні кольори (ягоди, зелене листя) багаті протизапальними речовинами. Тому не забувайте про них.

Лікарка наводить приклад власної “антистресової тарілки” — це яйця, квасоля, листова зелень, овочі, ягоди, квашена капуста.

Фото: Фейсбук