Лікарі продовжують ретельно доглядати за ним, адже вік у тварини дуже поважний.

Мешканець столичного зооопарку, єдиний в Україні горила Тоні почувається краще після хвороби і медичного обстеження, яке йому були змушені провести ветеринари. Про це повідомляє прес-служба Kyivzoo.

За словами доглядачів, найбільших змін зазнав раціон горили — в ньому збільшили кількість клітковини за рахунок віників із зелених гілок та бананового листя. Також Тоні годуватимуть спеціальними кормовими сумішами.

Інші нововведення для Тоні пов’язані з тим, що йому необхідно більше рухатися, аби добре себе почувати.

«Так, проконсультувавшись з провідними європейськими фахівцями, ми створили змішану експозицію з птахами. Для цього Тоні познайомили з першим птахом – півнем, та переконались, що їх відносини безпечні для обох. У Тоні тепер багато справ, адже в нього з’явився власний курник. Він його «випасає», спостерігаючи та спілкуючись з птахами» — повідомляє Kyivzoo.

Також в зоопарку додали, що дають Тоні і фармацевтичні препарати, хоча й не уточнили, які саме. Лікарі досі опрацьовують аналізи тварини і консультуються з колегами, у тому числі з людськими докторами, щодо того, як влаштувати майже 47-річному Тоні спокійну старість.

Як ми повідомляли, кудлатий пес Жулік шукає собі родину.

Фото: скріншоти