Конкурс присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Про це повідомили в прес-службі Департаменту молоді та спорту Києва.

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді до 30-ї річниці Незалежності України проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

До участі в конкурсі запрошують дітей віком від 3 до 18 років із України та української діаспори різних країн світу.

Цікаво, що конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок. Авторами конкурсних робіт можуть бути лише учасники конкурсу – діти віком від 3 до 18 років. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено з участі в конкурсі, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

  • Українські традиції (на фото мають бути відображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);
  • Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій Ви мешкаєте).

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

  • Перша Молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);
  • Перша Молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років);
  • Друга Молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);
  • Друга Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);
  • Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);
  • Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);
  • Старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років);
  • Старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).

Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами.

Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою конкурсу. Усі малюнки виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3.

Водночас роботи можуть бути виконані у форматі міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

За бажанням конкурсант разом із роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна». Це відео буде використане під час створення загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Вимоги до робіт та їх доставка

Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG) разом із заявкою подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.

У заявці вказати: прізвище, ім’я та по батькові конкурсанта, дату народження, контактний номер телефону, електронну адресу, місце проживання, контактну інформацію законних представників, назву номінації, назву конкурсної роботи та коротке (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото.

Кожен учасник може подати для участі в конкурсі не більше 3 конкурсних робіт у межах однієї чи декількох обраних номінацій.

Щоб конкурсний малюнок чи фотографія взяли участь у виставці робіт, його оригінал необхідно завчасно надіслати Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН.

Якщо ви бажаєте відправити роботу за допомогою Нової пошти, іншої служби доставки чи особисто доставити роботу організаторам конкурсу, то, будь ласка, звертайтеся в індивідуальних повідомленнях на Facebook-сторінку.

Оригінали робіт, надіслані на будь-які інші поштові адреси чи у будь-який інший спосіб, що попередньо не узгоджений з організаторами конкурсу, прийматися НЕ будуть.

Роботи учасників, оригіналів яких не буде в наявності у організаторів станом на 18 серпня 2021 року, будуть брати участь у виставці вибірково (найкращі роботи можуть бути роздруковані).

Переможці конкурсу будуть оголошені під час Творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в Києві під час святкових заходів із нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на зазначеному фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу.

Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uwcfua@gmail.com, а також Facebook-сторінка фонду UWCF.

Фото: прес-служба