Відповдіні зміни внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Земельну ділянку в нижньому каскаді Совських ставків вартістю 614 млн грн повернули громаді Києва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

Вказується, що виконано рішення суду щодо повернення територіальній громаді міста Києва 19 га землі вартістю 614 млн гривень, розташованих в нижньому каскаді Совських ставків у Голосіївському районі Києва.

В прокуратурі зазначили, що у 2008 році між Київською міською радою та товариством укладено договір оренди цієї земельної ділянки, умовами якого передбачено її забудову протягом трьох років з моменту укладення договору.

«Однак з 2008 року товариство у порушення вимог чинного законодавства та договору оренди землі так і не приступило до забудови спірної земельної ділянки, що позбавило територіальну громаду можливості отримати об’єкт, який буде сприяти розвитку рекреаційної інфраструктури міста Києва» — йдеться в повідомленні.

При цьому територія утримувалась товариством у неналежному стані, через що її прибирання здійснюється комунальними службами Голосіївського району. За вказаних обставин прокуратура звернулась з позовом до суду.

Рішенням Господарського суду міста Києва, залишеним без змін постановою Північного апеляційного суду, позов було задоволено. Наразі рішення суду виконано в повному обсязі шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про припинення товариству права оренди та фактичного повернення земельної ділянки територіальній громаді.

Зауважимо: мова, швидше за усе, про ділянку біля просп. Валерія Лобановського 113, площею 19,1187 га. Ділянку орендувало ТОВ «Господарник», яке пов’язують із депутатом Київради від «Європейської Солідарності» Баленком.

Тим часом, «Київзеленбуд» хоче отримати дозвіл Київради на розробку проекту екопарку на Совських ставках.

Фото: Фейсбук