На цій посаді вона була 6,5 років.

Про це Діана Попова написала на своїй Facebook-сторінці.

Вона зазначила, що сьогодні, 22 лютого, її останній день на посаді директора департаменту культури КМДА.

«Це були яскраві 6.5 років і я вдячна долі за кожен прожитий день з вами, дорогі колеги і друзі!», – написала вона та розповіла про досягнення на посаді.

Зокрема, за останні шість років зросло фінансування комунальних закладів культури з бюджету м. Києва, воно збільшилось з 450 тис. грн до 1,2 млн грн. Хоча й пандемія внесла корективи у зростаючу динаміку).

За декілька років у Києві провели капітальний ремонт комунальних кінотеатрів «Промінь» і «Старт», будівель Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» і Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, будівлі та приміщень Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря», приміщень музею української діаспори — філії Музею історії м. Києва та «Зеленого театру» в парку «Партизанської слави».

Також Діана Попова нагадала, що за ці роки також було відреставровано будівлю Історико-меморіального музею Михайла Грушевського, дах та фасад будівлі на б-р Т. Шевченка, 3, «Мушлю» та площу з амфітеатром в Центральному парку.

«Окрім «догляду» за існуючим, ми завжди намагались будувати нове! Так, було створено театр «Київ Модерн-балет», кінотеатр українського кіно «Ліра» на базі колишнього кінотеатру ім. Чапаєва, Музей окупації Києва та Музей-квартиру В. С. Косенка», – написала вона.

Діана Попова також нагадала, що у 2017 році у Києві проходив пісенний конкурс «Євробачення», під час якого у столиці організували різноманітні заходи, аби показати іноземцям українську культуру.

«Неповторна програма розваг, красива європейська столиця, високий рівень організації події, надзвичайно гостинні люди…», — такі коментарі були іноземців. А головне — згідно із соціальними дослідженнями після «Євробачення» збільшилась кількість туристів до нашої країни!», – зауважила директорка.

Згадала вона і про проект Kyiv Art Week, про трансформаціюбібліотек зі звичайних книгозбірень у комфортні місця для зустрічей та роботи. Завдяки цим крокам за останні 6 років у Києві, за словами Діани Попової, не закрився жоден заклад культури у Києві.

«Мер Віталій Кличко колись повірив в наші палаючі очі і довірив «лупати сю скалу» і ми лупали, деколи перевищуючи свої найсміливіші очікування… Вірю і сподіваюсь, що задана планка буде лише підніматись завдяки прекрасним і сильним керівникам всіх закладів культури. Мала за честь бути вашим директором», – написала вона на прощання.

Нагадаємо, нещодавно Віталій Кличко звернувся до прем’єра, аби Києву якомога швидше передали Гостинний двір у власність громади.

Фото: Фейсбук