Наразі родина постраждалого винайняла адвоката.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нещодавно ми писали, що на мосту Метро виник конфлікт між компанією чоловіків з одного авто та водієм іншої автівки. Ситуація закінчилися бійкою. Журналісти з’ясували подробиці інциденту.

Зі слів Григорія Кучмія, постраждалого, він із дружиною, сестрою та маленькою дитиною їхали автівкою Renault з набережної в бік мосту Метро головною дорогою. Із другорядної дороги на міст нібито виїжджав таксист, який вирішив, що водій Renault повинен був дати йому дорогу.

Трохи далі, на мосту, таксист підрізав автомобіль Григорія та згодом повністю заблокував рух. Пасажир таксі вийшов із автівки, підйшов до водійських дверей Renault, відкрив їх та завдав водієві 4 удари.

Потім із таксі вийшли всі пасажири та водій і накинулися на Григорія.

Григорій розповідає, що після цього з машини вийшла його сестра, яка сиділа на передньому сидінні, щоб уберегти свого брата. Однак чоловіки почали кидатися й на неї. Тоді водій Renault взяв бейсбольну биту та намагався захистити сестру, але знешкодити трьох нападників не вдалося. Незнайомці відібрали в Григорія кийок та поїхали з місця події.

Поліцейських викликав очевидець, який бачив, як декілька чоловіків з одного автомобіля били водія іншої автівки.

Тоді патрульним вдалося спіймати правопорушників на мосту не далеко від місця, де трапилася сутичка.

За словами Григорія, водія таксі не збираються шукати, а двом чоловікам, яких затримали, інкримінують статтю 125, частину першу, за якою порушники мають сплатити близько 800 гривень штрафу.

Однак постраждалий наголошує, що це не покриє його 10-денне лікування, зшивання губи, струс мозку та проблеми з зором. Сюди ж варто додати й психічний стан 10-місячної дитини та молодої матері, дружини Григорія, що перебували в автівці на момент бійки.

Наразі родина постраждалого винайняла адвоката. Сім’я Григорвя не вимагає ув’язнення молодиків, однак хоче правосуддя та хоча б звичайного вибачення.

Фото: скріншот