Щоб вирушити в тур Україною у блогера повинні бути не менше 30 тис. активних підписників.

Державне агентство розвитку туризму уклало договір на проведення ознайомчих турів для іноземних ЗМІ та іноземних лідерів думок на 1 млн 996 тис 200 грн.

Тендер на ProZorro виграла компанія Туристичні торгові марки.

Вартість п’яти промо-турів для іноземних ЗМІ становить 823 тис. 100 грн. П’ять турів для блогерів обійдуться в 1 млн 173 тис. 100 грн.

У середньому тури повинні складатимуть три-чотири дні. У них братимуть участь від двох до п’яти осіб.

Проводитися тури будуть ув Києві та Київській області, Львові та Львівській області, Чернігові та Чернігівській області, Івано-Франківську та Івано-Франківській області, Ужгороді та Закарпатській області, Одесі, Черкаській і Полтавській областях, в Буковині (Чернівецька область).

Щоб вирушити в тур Україною у блогера повинні бути не менше 30 тис. активних підписників. Пріоритетні тематики блогу: туризм, подорожі, активний відпочинок, гастро-блог, б’юті індустрія, мистецтво, спорт і здоров’я, стиль життя, гумор.

ЗМІ і лідерів думок будуть привозити з Польщі, Німеччини, Азербайджану, Великої Британії, Франції, Нідерландів, Латвії, Литви, Естонії, Казахстану, країн Перської затоки і Скандинавії.

Зазначається, що раніше Держтуризму закупило послугу з розробки методики формування вибіркової сукупності для проведення досліджень внутрішнього та виїзного туризму за 522 тис. грн і послуг із дослідження та аналізу переваг іноземних туристів за 2,267 млн грн.

Нагадаємо, від початку року з туристичного збору столиця отримала в бюджет 22 мільйони гривень.

Фото: facebook