З 2019-го це буде перша держекоінспекція.

Найближчим часом Державна екологічна інспекція проведе перевірку Дарницької теплоелектроцентралі за участю громадськості та ЗМІ.

Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook за результатами зустрічі з керівником підприємства, яку він ініціював.

Перемога для всього Києва! Невдовзі ДЕІ зможе зайти на перевірку Дарницької ТЕЦ.Держекоінспекція не допускалась на…

Опубліковано Андрій Мальований Четвер, 9 липня 2020 р.

Перемога для всього Києва! Невдовзі ДЕІ зможе зайти на перевірку Дарницької ТЕЦ. Держекоінспекція не допускалась на підприємство для проведення заходів контролю чотири (!!!) рази з 2019 року!  Хоча причини для візиту на ТЕЦ були вагомі. Це десятки звернень від киян щодо можливого забруднення підприємством середовища, в якому живуть тисячі людей, — прокоментував Мальований.

Голова ДЕІ зустрівся з керівником підприємства В’ячеславом Селівановим та домовився про можливість проведення позапланової перевірки.

ДЕІ перевірить, чи дотримані вимоги стосовно функціонування золовідвалу, викидів в атмосферне повітря, скидів зворотних вод, утилізації відходів, а також чи виконуються приписи щодо озеленення території.

Як повідомлялося раніше, зараз на Дарницькій ТЕЦ проводять реконструкцію обладнання. Вартість “екологічного” проекту складає 118 мільйонів гривень.