Нардеп закликає змінити склад команди адвокатів.

Фонд держмайна і завод «Більшовик» програють суди у справі про незаконний продаж цехів заводу. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив нардеп від «Слуги народу», заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВР Андрій Холодов.

У жовтні 2019 року на аукціон виставили нежитлові приміщення «Більшовика» загальною площею 6,4 тисяч квадратних метрів і продали через державне підприємство СЕТАМ за 23,5 мільйона гривень. Холодов пише, що реальна ціна активу складає півтора мільярда гривень.

За даними нардепа, продаж цехів заводу було оскаржено в трьох судових процесах. Один з них ФДМ і «Більшовик» програли в першій інстанції (нині справа в апеляції), другий – програний в апеляції (справа у Верховному Суді) і ще один — нині в суді першої інстанції.

Депутат обурюється тим, що, за його інформацією, юристи заводу не ходять на судові засідання і не готують документи для судів вчасно. Одне із засідань — по справі, яку ФДМ програв у першій інстанції —  відбудеться сьогодні, 12 серпня, в апеляційному суді.

Холодов пише, що ситуація з судами по «Більшовику» загалом катастрофічна, і закликав втрутитися в ситуацію президента, прем’єра, голову ОП і голову фракції «Слуги народу». Сам депутат пообіцяв знайти «нормальних адвокатів для захисту державних активів».

Зауважимо, що на момент продажу майно заводу було під податковим арештом; за цим фактом вже порушено кримінальну справу. Директора «Більшовика» тоді звільнили. Придбала це майно компанія «АГРОМА Дистрибьюшн», яка відразу ж передала його в іпотеку фінансовій компанії «Меридіан» девелопера Василя Хмельницького.

Фото: фейсбук