Також на Троєщині триває створення законного місця для захоронення померлих домашніх улюбленців.

Про це повідомляють у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

У такий спосіб у Києві намагаються вирішити проблему незаконних захоронець. На одному із таких несанкціонованих цвинтарів на Троєщині виявили більше тисячі могилок. Кияни тут хоронять не тільки собак і котів. Знімальна група телеканалу “Київ” навіть побачила могилку хом’ячка.

Захоронювати тварин саме у цьому місці виявилось неекологічно – тут проходять підземні води, які стікають до житлового масиву поряд. Тож поки місце для законного захоронення тварин облаштовується, альтернативою може стати біо-урна.

Як розповіла засновниця проекту “Біо Україна” Наталія Станіцька, вона також має вдома домашню тварину. Це собака – їй вже 13 років.

Я почала задумуватися про те, як само я буду її ховати, коли прийде її час… Це дуже класна ідея – я взяла її в Європі. Там уже давно користуються біозахороненнями. В Україні, на жаль, такого немає. Але я отримала патент – тож тепер біозахороненню бути“, – каже пані Наталія.

Біо-урна складається з двох частин: капсули, у якій буде прах тварини, та окремої капсули із землею і добривами, які будуть підживлювати рослину, що ростиме з цієї урни на місці захоронення.

Так над прахом нашої тварини проросте дерево” – каже засновниця проекту.

У цю урню поміщається прах тварини тільки після кремації. Повний цикл поховання тварини у біо-урні разом із кремацією коштуватиме 3000 гривень.

За даними телеканалу “Київ”, у столиці вже розпочато будівництво крематорію – якраз неподалік виявленого несанкціонованого кладовища тварин, що біля ТЕЦ-6 на Троєщині.

У травні ми писали, що на Позняках із нелегального цвинтаря для тварин викопали могили домашніх улюбленців. Надалі тут збудують майданчик для вигулу чотирилапих
Рештки тварин передали для кремації до Київської міської лікарні ветеринарної медицини.

Фото: Фейсбук