Сума цих правок складає 38 мільярдів гривень.

Депутати Київради запропонували кілька тисяч правок до проекту міського бюджету на наступний рік після розгляду Програми економічного та соціального розвитку. Про це повідомив у своєму Facebook секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, сума всіх правок складає 38 мільярдів гривень. Бондаренко також нагадав, що на засіданні 22 грудня депутатський корпус витратив на обговорення цих правок більше 4 годин, а на засіданні 24 грудня, – 11 годин на їх затвердження.

«За результатами врахування правок депутатів і дохідна, і видаткова частини бюджету-2021 між першим та другим читанням зросли на 1,3 мільярда гривень: за рахунок акцизного податку (+800 мільйонів гривень), чистого прибутку підприємств, який ті перераховують до бюджету (+25 мільйонів гривень), а також коштів від продажу землі (+719,7 мільйонів гривень)», – зазначив Бондаренко.

Також він повідомив, якою частиною бюджету довелося пожертвувати на користь інших.

«Найгірша ситуація із спеціальним фондом бюджету – видатки по ньому скорочено критично – до 13,8 мільярдів гривень. Маємо тільки першочергові інфраструктурні проекти та об’єкти, роботи на яких можуть бути завершені у 2021 році» — написав Бондаренко.

Нагадаємо, що 24 грудня депутати Київради схвалили бюджет столиці на 2021 рік, а також ухвалили Програму економічного та соціального розвитку на 2021-2023 роки. Доходи бюджету запланували в сумі майже 60,5 млрд грн; видатки – близько 57,8 млрд. Найбільше коштів місто спрямує на освіту, транспорт та дорожнє господарство, охорону здоров’я, житлово-комунальне господарство, соціальний захист.

Нещодавно ми писали, що на квартири для дітей-сиріт місто виділило 49 мільйонів гривень на 2021 рік.

Фото: КМДА