Минулоріч Олександр Скляров також був призначений головою Київоблради від СН.

Депутати Київської обласної ради проголосували за відставку з посади голови ради Олександра Склярова і призначили на його місце Наталію Гунько. Про це повідомляє у Facebook прес-секретар партії «За майбутнє» Галина Нагорна.

Призначення Гунько підтримали 58 депутатів.

Facebook-сторінка партії «За майбутнє Київщина» опублікувала відео оголошення результатів за відставку Скляренка. Її начебто підтримали 59 депутатів з 60 присутніх (загальна кількість депутатів — 84). Також проголосували за відставку заступників Склярова — Марини Сапожко і Валерія Ксьонзенка.

Замість них першим заступником голови Київської обласної ради обрано представника «За майбутнє» Ярослава Добрянського, заступником голови Київської обласної ради обрано Тетяну Семенову з ЄС.

Як ми повідомляли, сьогодні депутати Київоблради від фракцій «За майбутнє», ЄС та «Слуга народу» зібралися на сесію, щоб звільнити Склярова і його заступників; той у відповідь начебто відмовлявся відкривати сесійну залу.

Саме голосування проходило в цілковитій темноті. Про це у своєму відео повідомляє депутат облради Володимир Горковенко.

Рух «Чесно» повідомляє, що Скляров був призначений на посаду голови облради за протекції колишнього голови обласного осередку «Слуги народу» Олександра Дубінського. Нині за його зняття з посади начебто виступає щонайменше 22 депутати цієї політсили.

У листопаді конкурентом Склярова на виборах голови Київоблради був представник «За майбутнє» Ярослав Москаленко, якому закидають голосування за т.з. «диктаторські закони» 16 січня.

Фото: Фейсбук