У пленарному засіданні Київради 31 серпня оголосили перерву через блокування трибуни.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”, який вів пряму трансляцію засідання.

На сьогоднішньому пленарному засіданні Київської міської ради трибуну заблокували депутати від партій “Слуга народу” та ОПЗЖ.

Спершу початок сесії затримали на дві години –  голови фракцій були на Погоджувальній раді, де йшла мова про склад комісій. Після 12-ї нарешті зібралися в сесійній залі але не надовго: “Слуги народу” спільно з ОПЗЖ заблокували трибуну.

 

 

Є дві версії причин блокування. Перша – не хотіли дати виступити заступниці міністра культури, яку викликали стосовно історичних будівель.

Друга версія, яку називають самі блокувальники – начебто УДАР хоче узурпувати владу у комісіях, склад яких обговорювали вранці.

У результаті розійшлися на перерву, знову на Погоджувальну раду. Повернулися, попрацювали хвилин 10 – знову невеличка перерва. Потім почали голосувати за внесення проєктів на порядок денний – тобто лише за те, щоб їх розглядати сьогодні. І тут знову запнулися на питанні щодо складу комісій. Так, фракцію “Слуга народу” не влаштувало зменшення її впливу у бюджетній комісії.

Посперечалися і проголосували за те, щоб таки внести це питання до порядку денного і знову пішли на перерву.

У засіданні Київради оголошено перерву до 15:30.

Зазначимо, за результатами місцевих виборів до Київради партія УДАР отримала 30 мандатів, у той час як партія “Слуа народу” – всього 12.

Фото: Фейсбук