Звичайним глядачам придбати квитки на матч було неможливо.

Вчора на НСК «Олімпійський» столичне «Динамо» грало проти АЗ «Алкмар» у відборі Ліги Чемпіонів.

Подивитися цей матч у VIP-ложу до братів Суркісів прийшли кілька відомих нардепів. Фотодокази виклав у своєму Facebook журналіст Михайло Ткач.

Карантин. Обмеження. Матчі без глядачів. Але якщо ти депутат від Слуги народу, то можна у VIP ложу.Вчорашній матч на…

Опубліковано Mykhailo Tkach Середа, 16 вересня 2020 р.

Ткач нагадує, що через високий рівень коронавірусної небезпеки футбольні матчі у Києві мають відбуватися без глядачів. Відтак, присутніми на грі могли бути лише члени офіційних делегацій команд.

«Де можна почитати коли депутати Слуги народу стали членами офіційної делегації футбольного клубу братів Суркісів? Це не рядові депутати президента Зеленського, а голови комітетів» — пише журналіст.

Також Ткач наводить прізвища депутатів-«зайців»:

  • від «Слуги народу»: Юрій Арістов (голова комітету ВР з питань бюджету), Владлен Неклюдов (голова підкомітету з питань діяльності прокуратури комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності) та Михайло Радуцький (голова комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування);
  • від «Опозиційної платформи — за життя»: Олександр Пузанов, Сергій Льовочкін та Григорій Суркіс (за сумісництвом — брат президента «Динамо» Ігоря Суркіса та почесний член);
  • від «Батьківщини»: Андрій Кожем‘якін;
  • а також перший президент України Леонід Кравчук.

Вочевидь, усі згадані діячі після матчу мали привід для святкування. Нагадаємо, «Динамо» у складному матчі здолало суперника з рахунком 2:0 і тепер готується до протистояння з «Гентом» за право виходу в основний раунд Ліги Чемпіонів.

Фото: фейсбук