Компанію «Продмарт» пов’язують з оточенням екс-нардепа від БПП та «Батьківщини» Дмитром Андрієвським.

В Київській міській раді ставитимуть на голосування проект рішення про розірвання договору оренди землі з компанією, яку екологи раніше звинуватили у вирубці лісу в Пущі-Водиці. Як повідомляє депутат від «Голосу» Максим Нефьодов, компанія планує будувати на цій ділянці котеджне містечко.

Він підтвердив, що загальна площа лісу, який планується вирубати, складає 21 гектар.

Також Нефьодов написав, що цю землю передали в оренду ще за часів Черновецького.

«У 2007 році, в часи Черновецького, її передали приватному підприємству «Продмарт» під будівництво малоповерхових житлових будинків та внесли зміни до Генерального плану, і перевели ділянку з території рекреаційного призначення до садибної житлової забудови» — зазначає Нефьодов.

Після цього, за його словами, у 2015 році було проголосоване рішення про розірвання договору оренди, але його «збили в суді».

«ОАСК скасував всі акти перевірки Департаменту земельних ресурсів, які засвідчують те, що договір був порушений, а Господарський суд, займаючись дивовижним юридичним пустослів’ям, зміщував акценти, з того, що договір порушено, на те, що орендар вчасно платив» — додає він.

Нефьодов каже, що у 2019 році Департамент містобудування та архітектури видав містобудівні умови на проектування та будівництво будинків на цій ділянці, «чим дав зелене світло для будівництва».

Як ми вже писали, в кінці квітня на цій ділянці вирубали щонайменше 10 старих дубів.

Компанію «Продмарт» пов’язують з оточенням екс-нардепа від БПП та «Батьківщини» Дмитром Андрієвським, якого також вважають причетним до будівництва на місці знесеного будинку Уткіна. За даними з відкритих джерел, компанія існує з 2001 року, засновники — Вадим П’ятецький (50%) (числиться директором), Наталія Бєлік (33%) і ТОВ «Інтеко ВК».

Тим часом, в Голосіївському нацпарку начебто встановлюють електроопори під нову парковку.

Фото: Фейсбук