Вони вважають, що голову облради призначили незаконно.

Депутати Київської облради від фракцій «За майбутнє» та «Європейська Солідарність» відмовляються отримувати депутатські посвідчення від голови облради Олександра Склярова. Про це йдеться у заяві Facebook-спільноти «Київщина За майбутнє».

Представники партії вважають, що Скляренко — «нелегітимний голова».

«У зв’язку з тим, що була подана позовна заява щодо визнання протиправними виборів голови обласної ради, ми відмовляємося отримати депутатські посвідчення, підписані нелегітимним Олександром Скляровим. У позовній заяві йдеться про те, що під час обрання голови ради відбулося два кримінальних порушення регламенту і законодавства України» — йдеться у повідомленні політсили.

Представники «За майбутнє» вважають, що під час обрання Склярова було порушено принцип таємного голосування та положення регламенту про бюлетень, до якого мають включаються усі висунуті кандидатури. Також в політсилі кажуть, що їхнє рішення не отримувати посвідчення підтримали і в «Європейській Солідарності», але там цю ситуацію поки не коментували.

Нагадаємо, Олександра Скляренка, представника «Слуги Народу» обрали головою Київської облради з другої спроби. Під час першої було майже обрано представника «За майбутнє» Ярослава Москаленка, але перед голосуванням депутати СН, ОПЗЖ та «Батьківщини» покинули засідання; а вже на наступному засіданні, про яке не повідомили представників кількох фракцій, обрали головою Скляренка.

Раніше ми писали про нового заступника Кличка, який показав «неполітичну програму дій».

Фото: КОДА