Євген Шевцов образився, що депутатка Устінова ініціювала збір підписів щодо перевірки його майна. Розслідувачі з'ясували, що воно має сумнівне походження.

Народна депутатка від партії «Голос» Олександра Устінова повідомила про те, що суд арештував її квартиру та оголосив в розшук автомобіль. Причиною став її минулорічний конфлікт з поліцейським чиновником Євгеном Шевцовим — про це Устінова написала в своєму Facebook.

За словами жінки, судовий позов проти неї подав заступник Головного слідчого управління поліції Євген Шевцов.

На початку минулого року Устінова почала збирати підписи у ВР під зверненням до тодішнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби Нацполіція провела перевірку щодо Шевцова. Журналісти Bihus.info встановили, що його дружина, Олена Шевцова-Дегрик, отримала у подарунок приміщення в центрі Києва, з якого перед тим зняла арешт злочинна група «чорних реєстраторів».

Мова про 600 квадратних метрів над рестораном Touch Cafe по вул. Шота Руставелі, 16, на 4-му поверсі. Половину приміщення подарували Шевцовій, а другу половину отримав Владислав Філімонов – син колишнього замначальника СБУ в Києві Євгена Філімонова.

Устінова нагадує, що після збору підписів Євген Шевцов обзивав її у соцмережах «тупою вівцею», «розумово відсталим опудалом» та ін. Потім цей пост Шевцов видалив, а поліція, яка мала провести розслідування щодо обзивань, начебто встановила, що акаунт Шевцова в соцмережах було зламано.

Пост на сторінці Шевцова, який той видалив

Пізніше Шевцов подав шість судових позовів на Устінову за те, що вона заявила, що поліцейський «недостойний носити звання офіцера».

«Так от, замість розслідувань веутрішньоі безпеки наш реформований поліцейський подав 6 судових позовів проти мене, бо як це так я написала, що така поважна людина не може звання офіцера мати!» — зазначила вона.

Рішення на користь Шевцова виніс Печерський райсуд.

«Дізналася я про те, що маю заплатити майже 3-місячну зарплату бідному, травмованому такою фразою, заступнику керівника Головного слідчого управління Нацполу на крузаку я з «Дії», де мені прийшло повідомлення про виконавче провадження по мені. Прийшло воно в липні, а суд виявляється був в лютому» — розповіла Устінова.

Насамкінець депутатка звернулася до нового очільника Міністерства внутрішніх справ Дениса Монастирського і ззапитанням «Коли за реформу кримінального блоку візьметеся?».

Зауважимо, що за даними «Наших Грошей», Шевцова разом з чоловіком та власниками ТОВ «Парі матч» були фігурантами кримінальної справи про фіктивне підприємництво і легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, але справа була закрита.

Фото: Фейсбук