В партії вважають, що Ковальов з власної волі співпрацює з російськими військовими.

Фракція партії «Слуга народу» у Верховній Раді виключила зі своїх лав нардепа Олексія Ковальова. Про це йдеться у повідомленні партії.

«Слуга народу» підозрює Ковальова в державній зраді. 

28 квітня «Слуга народу» призупинила членство у своїй фракції Ковальова, оскільки він перебуває на тимчасово окупованій території Херсонської області. У СН вважають, що Ковальов без примусу спілкується з російськими військовими, тому СН звернулася до СБУ та Офісу генпрокурора.

«Він спілкується з російськими військовими, які не вчиняють по відношенню до нього жодних дій. Він не бере участь у національному спротиві російській агресії та окупації […]. Крім того, він не відвідує пленарні засідання Верховної Ради України, не бере участь у голосуваннях за важливі в умовах воєнного стану законопроєкти. Адекватних пояснень щодо свого поточного статусу, поведінки і заяв депутат Ковальов керівництву фракції не надав», — заявили тоді в партії.

Сам Ковальов раніше зазначав, що «не зраджував інтересів держави» і «в будь-який момент може повернутися та надати будь-які пояснення будь-якому правоохоронному органу».

Окрім того він наголошує, що не має доступу до секретних даних, тому «не знає, що саме може повідомити російським військам».

Фото: Фейсбук