Для киян депутат пропонує встановити певні пільги.

Про це заявив Тарас Козак, депутат “Голосу” у Київраді, заступник голови ПК Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, в інтерв’ю «Вечірній Київ».

Депутат зазначив, що вартість проїзду в громадському транспорті столиці потрібно встановлювати після аналізу фінансової діяльності підприємства. Водночас ціна має бути така, яка б змогла вивести підприємство на беззбитковість. Зокрема це стосується й КП «Київський метрополітен».

Тарас Козак також нагадав, що вартість проїзду в метро столиці є дотаційною. Відтак, депутат має декілька пропозицій щодо зміни ціни на поїздку в метрополітені.

«Враховуючи те, що підземкою користується велика кількість приїжджих, доцільно було би для них зробити вищою вартість квитка, а для киян, через картку киянина, встановити певні пільги. Також надавати їх людям, які постійно працюють в Києві і, відповідно, наповнюють бюджет міста», – сказав депутат.

Водночас Тарас Козак запропонував ще одне можливе рішення проблеми збитковості метрополітену.

«Кабмін та парламент повинні вирішити питання компенсації місцевим бюджетам проїзду пільговиків. Відповідне звернення до центральної влади Київрада ухвалила на минулому пленарному засіданні. Якщо нас почують, то вартість проїзду в метро підніматися не буде», – наголосив депутат.

Цікаво, що Тарас Козак проти того, щоб видавати метрополітену компенсацію у вигляді 1,5 мільярда гривень після того, як до сесійної зали прийшли працівники цього підприємства.

«З точки зору обивателя розумію, що метрополітену потрібно допомогти. Однак тоді до нас стоятиме ціла черга з підприємців, які захочуть отримати компенсацію своїх збитків з міського бюджету», – пояснив депутат.

Також в інтерв’ю депутат скаржиться, що його постійно плутають з нардепом ОПЗЖ Тарасом Козаком, тому називає себе “українським Козаком, а не Козаком Медведчука”.

Фото: фейсбук