Травми отримав стендапер та сценарист «Телебачення Торонто» Влад Капиця.

Про це повідомляє сам хлопець на своїй сторінці у Facebook.

Інцидент стався у залі кінотеатру «Братислава» на третій хвилині виступу одного із коміків.

Попри те що організатори заходу попереджали про наявність у виступах ненормативної лексики, Богатов, почувши зі сцени лайку, почав вимагати припинити виступ і вимкнути світло на щитку, де йому під руку і попався Капиця.

Після цього він вдарив Капицю в обличчя, а також зачепив його телефон та окуляри, які розбилися.

«Телефон вилітає, відео вимикається, але частина збереглася. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це буквально сталось за секунд 20», – розповів Капиця.

Депутата вивели із зали, а виступ продовжився, однак розповідь хлопця обурила киян. Сам депутат від партії «Голос» Костянтин Богатов стверджує, що вибачився в смс-повідомленні і запропонував особисто зустрітись. Депутат визнає, що його реакція була неадекватною, і виправдовується, що не був знайомий з таким жанром.

Партія «Голос» вже назвала неприпустимою поведінку депутата та вибачилася перед Владом Капицею за такий інцидент.

«Вважаємо інцидент ганебним. Ми засуджуємо висловлювання і дії депутата Богатова. Щиро приносимо вибачення особисто стендаперу Владу Капиці. І тим, хто став свідком неприпустимих висловлювань та дій під час концерту.

Подібна поведінка Костянтина Богатова несумісна з цінностями партії «Голос», – йдеться у заяві політсили.

Також в організації пообіцяли надати ситуації «належну оцінку» на найближчих зборах фракції «Голос» у Київраді та зборах київського міського осередку партії.

Відмітимо, у вересні в Києві напали на коміка, ведучого та сценариста шоу «Телебачення Торонто» Єгора Шатайла після того, як він проанонсував стендап про «збитковість традиційної української сімʼї». Під час його виступу кілька десятків людей повалили коміка додолу та залили перцевим газом.

Нещодавно, у центрі п’яний чоловік до смерті побив свого товариша.

Фото: Фейсбук