З лютого 2022 року в результаті неодноразових зустрічей, обговорень та консультацій керівництва ДОЗ із очільниками ЮНІСЕФ, медичні заклади столиці отримують від організації необхідні засоби медичного призначення та витратні матеріали.

Про це повідомила директорка Департаменту Валентина Гінзбург.

За її словами, Департамент охорони здоров’я м. Києва вже не один рік плідно співпрацює з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і висловлює йому щиру подяку за підтримку у військовий час.

«У всьому, що стосується головного напрямку роботи фонду – охорони материнства та дитинства, фонд завжди був нашим надійним і дієвим партнером. Із моменту повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, допомога дитячого фонду ООН не припинилася. З лютого 2022 року в результаті неодноразових зустрічей, обговорень та консультацій керівництва ДОЗ із очільниками ЮНІСЕФ, медичні заклади столиці отримують від організації необхідні засоби медичного призначення та витратні матеріали», –  констатувала Гінзбург.

Вона додала, що допомогу здебільшого було розподілено серед центрів первинної медико-санітарної допомоги, пологових будинків та дитячих лікарень.

«В якості такої гуманітарної допомоги столичні медики вже отримали те, що станеться в нагоді в буденній роботі та може знадобитися для порятунку поранених. Це сумки першої допомоги, реанімаційні апарати, комплекти невідкладної медичної допомоги, кисневі концентратори, акушерські звичайні та хірургічні набори тощо», – розповіла Валентина Гінзбург.

Крім того, із квітня за кошти ЮНІСЕФ розпочали ремонтні роботи в бомбосховищах пологодопоміжних закладів. Уже найближчим часом пологові столиці отримають від Фонду набори для новонароджених «Пакунок-порятунок».

Фото: Фейсбук