Раніше Яна Барінова працювала радницею міністра культури Ткаченка.

Про своє нове призначення сама Яна Барінова повідомила на своїй Facebook-сторінці.

«Пані та панове, перед вами новоспечений держслужбовець. Мене офіційно призначено директоркою Департаменту культури КМДА. Емоції переповнюють, адже це вже вдруге за останніх два місяці. У березні, наступного дня після мого призначення по скороченій «карантинній» процедурі, набрав чинності закон щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служб та мої результати було скасовано»,  – зізначаль новоспечена директорка.

Пише, що після скасування результату їй «довелося знову зануритись у закони, кошториси, відомчу «нормативку», мапу Києва, консультації з колегами, книжки про міську культуру».

Яна Барінова зазначила, що поки читала всі ці документи, то впевнилася, що їй таких виклик дуже потрібний.

«Є такий рівень компетенції, коли для тебе, як менеджера, окремі проекти – вже минулий етап. Коли хочеться змінювати глобальні правила гри, щоб створювати сприятливі умови для десятків і сотень таких проектів. Це рівень управління – муніципального, державного. І він мені потрібен, аби бути ще більш корисною та продовжувати професійний розвиток… Долучитися до змін у Києві – в європейській креативній столиці – саме така справа для мене», – зазначила держслужбовиця.

Вона подякувала за роботу своїй попередниці – Діані Поповій – та зазначила, що залишається відкритою для конструктивних ініціатив та пропозицій.

«Якщо ви знаєте, що ваша ідея допоможе стати Києву кращим містом — поділіться», – додала держслужбовиця.

Ззаначимо, Яна Барінова має статус єврейського дипломата. Із 2016-го працювала виконавчою директоркою – директоркою зі стратегії Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». Звільнилася начебто через незгоду з представленою скандальним російським режисером Іллею Хржановським концепцією меморіалу. Також вона обімала посаду радника з питань культурної спадщини у Мінкульті, де керівником є Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, нещодавно мер Києва Віталій Кличко звинуватив міністра культури Олександра Ткаченка у затягуванні процесу преедачі Гостиного двору на баланс Києва.

Фото: Фейсбук