Під час поїздки в Одесу Мішель зустрівся з Денисом Шмигалем та міським головою Геннадієм Трухановим.

Про це прем’єр повідомив у Twitter.

«Використали кожну проведену в бомбосховищі хвилину для того, щоб вирішити дві задачі: як побороти росію і відбудувати Україну», – пише Шмигаль.

Зокрема, посадовці відвідали зруйнований російською ракетою житловий будинок, де загинули тримісячна дівчинка, її мама й бабуся.

«Жахливе горе, яке прийшло в цю та ще тисячі українських родин. Маємо зупинити росію та притягнути її до відповідальності. Європейський Союз поряд із нами в цій боротьбі», — наголосив Шмигаль.

Мішель зазначив, що прибув до Одеси, щоб відзначити День Європи, який у ЄС відзначають саме 9 травня.

«Я приїхав святкувати День Європи в Одесу, місто, де Пушкін сказав, що тут “можна відчути Європу”. І де сьогодні український народ захищає свої пам’ятники від куль і ракет, і свою свободу від російської агресії. Ви не одні. ЄС підтримує вас», — написав Мішель.

Як повідомило оперативне командування «Південь», зранку 9 травня окупанти вдарили по Одеській області 4 ракетами типу «Онікс» із ракетного комплексу «Бастіон», який розташований в окупованому Криму. За словами голови Одеської ОВА Максима Марченка, внаслідок удару отримав пошкодження об’єкт інфраструктури в одному з районів області.

Фото: Twitter