Делегація Сенату США, до якої увійшли республіканець Роб Портман та демократка Емі Клобучар, відвідали Бучу, Ірпінь та Гостомель на Київщині.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Коли ви бачите, що вони увійшли в численні домівки і бомбили їх… Ми знаємо, що прямо тут вбивали журналістів, мирних жителів вбивали прямо через дорогу. Це все сталося, і це передмістя, яке ви можете побачити будь-де в США, в агломераціях Цинциннаті чи Клівленду”, – сказала Емі Клобучар.

Своєю чергою Роб Портман зізнався, що побачене на власні очі осягнути важко.

“Можна про це почитати, але можна приїхати і побачити, відчути це, поговорити з людьми, які це пережили. Це важко осягнути. Ми налаштовані повернутися додому і говорити про наш персональний досвід тут. Це важливо, тому що американці були дуже щедрими, але треба бути певним, що відданість підтримці України буде довготривалою”, – підкреслив він.

Також в Гостомелі сенатори відвідали аеродром “Антонов”, де їм показали зруйновані літаки “Мрія” та “Руслан”, а також розповіли про оборону аеродрому від російських окупаційних військ. Делегати подякували українським військовим за хоробрість.

Київ Media

Київ Media

Київ Media

Фото: Укрінформ