Голова російської делегації у переговорах у Україною Владімір Мєдінскій пояснив, що деескалація бойових дій російськими військами на київському та чернігівському напрямках не означає припинення вогню.

Про це він заявив у коментарі російському пропагандистському каналу RT, пише Українська правда.

“Перший (крок – ред.) стосується поступової воєнної деескалації на двох напрямках – київському та чернігівському. Це не припинення вогню – це наше прагнення дійти до деескалації принаймні на цих напрямках. Ми розуміємо, що в Києві перебувають люди, яким треба ухвалювати рішення, тому не хочемо наражати це місто на додатковий ризик”, – сказав Мєдінскій.

Він додав, що це варто розглядати як “перший крок у відповідь” на компромісні пропозиції української сторони. Водночас російська делегація нібито підготує певні письмові “коригування” на пропозиції українських перемовників.

За його словами, російський генштаб дасть додаткові роз’яснення щодо “деескалації” дій окупаційних військ РФ біля Києва та Чернігова.

Нагадаємо, 29 березня після переговорів у Стамбулі російська сторона оголосила, що кардинально скорочує військову активність на київському та чернігівському напрямках і буде зосереджуватись на Донбасі.

Фото: Фейсбук