Групу людей, які підтримують бойкот, бізнесвумен назвала “крикливою, озлобленою та керованою”.

Про це Юлія Привалова написала у себе в історії в Instagram.

За її словами, для багатьох людей бойкот YARO – це лише бізнес, і взагалі, це схоже на “дебілоїдну політику радикальної меншості”.

Kyiv Media

“Вони вирішили, що можуть руйнувати та нищити не лише бізнеси інших людей, але й самих людей… Ці люди хочуть, щоб я закрилася та плакала, бажано у вишиванці та з вінком на голові, розмовляючи українською мовою в полі з чорнобривцями під пісню Бандери”, – написала бізнесвумен.

Вона також зазначила, що у неї все добре. За її словами, люди продовжують купувати YARO, і хоч це продукт нішевий, він перемагає на міжнародних конкурсах.

Kyiv Media

До слова,  заява невістки Кернеса про “радикально налаштовану меншість” дещо перекликається зі скандальною заявою колишнього радника секретаря РНБО, соратника президента Володимира Зеленського Сергія Сивоха. Наприкінці жовтня 2019 року він, зокрема, заявив, що створення Національної платформи примирення і єдності – це те, чого хоче “більшість українців, але войовнича меншість продовжує диктувати стару обридлу політику”. Тоді ця заява викликала неабиякий суспільний резонанс.

Нагадаємо, що Юлія Привалова разом із чоловіком Данилом – сином екс-мера Харкова Геннадія Кернеса – з’їздили до Москви та зробили фото на тлі Кремля. Після публікації фото та коментарів від українців, Юлія написала уїдливий анекдот, який принижує українців.

Згодом, Rozetka, Сільпо та мережа кафе Idealist оголосили бойкот бренду YARO та зняли їх продукцію з продажу. Після цього бізнесвумен опублікувала вибачення на своїй сторінці. Для публікації з вибаченням вона обрала фото українського прапора. Сам допис також створений українською мовою, хоча решта дописів – російською. При цьому фото на тлі Кремля з чоловіком вона видалила.

Фото: скріншоти