Найбільш забруднене повітря - у центрі міста.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії, минулого тижня, із 22 до 26 червня, у повітрі Києва спостерігалося перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДКс.д.) за середньодобовим вмістом таких речовин:

  • завислих речовин – у 1,0-1,3 раза на Бессарабській площі, вулиці Каунаській, Оболонському проспекті;
  • оксиду вуглецю – у 1,0-1,5 раза на Оболонському проспекті, Деміївській та Бессарабській площах, проспекті Перемоги, бульварі Лесі Українки;
  • діоксиду азоту – у 8,4-8,6 раза – на Деміївській площі, у 5,0-6,1 раза – на Бессарабській площі, вул. Каунаській, вулиці Інженера Бородіна, Оболонському проспекті, у 3,5-4,9 раза – на вул. Олександра Довженка (район метро Шулявка), бульварі Лесі Українки, проспекті Перемоги, вул. Семена Скляренка; у 1,5-2,8 раза – на інших постах міста, за винятком проспекту Науки, 37 (біля метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не зафіксовано;
  • формальдегіду – у 3,1-3,9 раза – на площах Бессарабській та Деміївській, проспекті Перемоги, вулиці Каунаській, Оболонському проспекті; у 1,0-2,9 раза – на інших постах спостережень.

Загалом на 16 стаціонарних постах обсерваторії минулого тижня відібрали та проаналізували 1330 проб повітря.

Порівняно з попереднім тижнем, зафіксовано підвищення середньодобового вмісту діоксиду азоту, формальдегіду. Воднчоас вміст інших домішок суттєво не змінився.

Цікаво, що, за прогнозами Укргідрометцентру на найближчі дні, погодні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у атмосфері.

Фото: фейсбук