Потрібне лише направлення від лікаря.

За направленням лікаря аналіз на COVID-19 можна безкоштовно здати у 71 пункті тестування на території Києва. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, пункти для забору аналізів організовані на базі 42 амбулаторних комунальних медичних закладів. Це 28 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 13 консультативно-діагностичних центрів та КНП «Київська студентська поліклініка». Ці пункти розташовані за 65 адресами — з електронною мапою пунктів можна ознайомитися за посиланням.

Також Гінзбург зазначила, що забір біологічного матеріалу для виявлення коронавірусної інфекції визначеним категоріям хворих проводиться і вдома. Додому бригади виїжджають до дітей віком до 10 років; людей, яким понад 65; до осіб з інвалідністю 1 та 2 групи та киян, які з різних об’єктивних причин не можуть пересуватися самостійно. Такий виїзд здійснюється спеціально створеними мобільними бригадами на безоплатній основі за умови направлення від лікаря, із яким підписано декларацію.

За добу мобільні бригади в середньому здійснюють близько 200 тестувань.

Заклади охорони здоров’я, на базі яких розташовані пункти для забору біологічного матеріалу:

Як ми повідомляли, сьогодні у Кличка розповіли, скільки отримують лікарі та санітари екстренної меддопомоги у Києві.

Фото: Фейсбук