Комунальники пояснюють, що забрали смітник, щоб люди не лишали великогабаритні відходи.

Мешканці вулиці Озерної, 20 скаржаться, що у них під будинком демонтували смітник. Зробила це ймовірно керуюча компанія. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

На місці контейнера наразі лишилися лише старі шини та залишки меблів. За словами мешканців, вони не розуміють, чому прибрали смітник. Адже він їм не заважав, а навіть навпаки. Мешканці виносили до контейнера сміття після ремонту, старі меблі та двері. Нині ж дівати це сміття нікуди.

Бо усі інші 4 контейнери біля будинку на вулиці, Озерна,20 зайняті і велико-габаритне сміття туди не влазить.

На думку мешканців, смітник могли прибрати через пожежі. “Можливо, хтось кинув сірник, можливо недопалок. І звичайно, воно буває, що горить. Але ж від цього не вберегтись. І раз на три місяці приїздила пожежна. Можливо через це і прибрали контейнер”, – розповіла мешканка будинку  Інна Пухно.

У керуючій компанії підтвердили, постійні пожежі – це одна з причин демонтажу. Інші причини – велико-габаритне сміття, яке вивозили сюди сусідні підприємства та наближеність до електрощитової.

Після демонтажу, комунальники повісили пояснення, що скидати великогабаритне сміття на цій території не можна, адже це суперечить пожежній безпеці. Та мешканці за звичкою продовжують зносити сміття на місце контейнерів, а місцевий ЖЕК його прибирає.

Kyiv Media

Журналісти телеканалу “Київ” звернулися за коментарем до депутата Київради з Оболонського району Ганни Свириденко. Вона пообіцяла взяти питяння під контроль.

“Направлю депутатське звернення на голову Оболонської адміністрації. І, звісно, буду комунікувати з оболонцями про вирішення цієї ситуації. Я допускаю, що це підрядники могли допустити таке сміттєзвалище, які мають виносити сміття. Може ремонт хтось в будинку робить. Треба розібратися”, пояснила депутат.

Наразі ж мешканці продовжують скидати сміття на місце старих контейнерів, та звертаються д різних інстанції, щоб сміттєві баки повернули на місце.

Фото: Київ ТБ