Державне бюро розслідувань розслідує можливий тиск на депутата Київради з боку народного депутата Гео Лероса.

Про це повідомив “ТСН” начальник Головного слідчого управління ДБР Максим Зінорук.

За його словами, кримінальне провадження було зареєстровано 20 вересня. Відомство вивчає відео, яке зʼявилося в інтернеті 17 вересня, з кадрами можливого отримання Леросом хабара в $10 тисяч, як повідомив Зінорук, за організацію інформаційної атаки на одного з депутатів Київради. Зокрема, за виставлення цього депутата злочинцем.

“На даний момент проводяться всі першочергові дії для призначення експертиз, а також вживаються заходи з метою визнання особи, відносно якої було організовано інформаційну атаку, потерпілим у кримінальному провадженні”, — розповів представник ДБР Максим Зінорук.

Справу розслідують за статтею про перешкоджання діяльності народного депутата і депутата місцевих рад (ч. 1 ст. 351 КК). Вирішується питання про проведення експертиз і визнання депутата Київради постраждалим.

Сам Гео Лерос 21 веренся прийшов на допит до столичної поліції у межах іншої справи — про підпал його машини в серпні минулого року. У ній він проходить як потерпілий. Слідчі поліції теж вирішили поспілкуватися з нардепом після публікації відео і вважають, що воно може бути пов’язане з підпалом. Саму ж справу ДБР Лерос називає нісенітницею.

“Це не доказ. Це змонтоване фуфло, як їжачок в тумані, вибачте на слові. І вони намагаються з цього зробити якийсь хайп”, — вважає нардеп.

Нагадаємо, що ДБР знайшло відео з Гео Леросом й підозрює інсценізацію підпалу авто самим нардепом. У ДБР вже заявили, що проводять розслідування можливого вчинення злочину нардепом Гео Леросом. Своєю чергою нардеп розповів, хто змонтував скандальне відео, яке злили в Мережу.

Фото: Фейсбук