На той час Руслан Цикалюк був командиром автотранспортної роти полку «Беркут».

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому командиру автотранспортної роти полку «Беркут» у Києві Руслану Цикалюку. Його підозрюють, зокрема, у виконанні завідомо злочинного наказу 30 листопада 2013 року — розгоні мирного протесту на Майдані Незалежності, повідомляє Адвокатська дорадча група.

Також Цикалюка підозрюють у перевищені влади та службових повноважень.

На момент подій 30 листопада Цикалюк був командиром автотранспортної роти полку «Беркут» у Києві. Після Революції Гідності він обіймав посаду командира полку поліції особливого призначення №1 ГУНП у Києві.

Адвокати зазначають, що слідчий ДБР просив Печерський районний суд відправити підозрюваного під цілодобовий домашній арешт. Однак суд повністю відмовив у задоволенні клопотання.

Повний текст ухвали суд оприлюднить 3 листопада.

Раніше журналісти повідомляли, що у ніч на 30 листопада 2013 року чоловік, схожий на Руслана Цикалюка, разом з іншими спецпризначенцями брав участь у розгоні протесту.

Сам Цикалюк заперечував факт свого перебування на місці розгону. Однак після цього щонайменше двоє правоохоронців анонімно повідомили, що Цикалюк був у ніч розгону на Майдані або вони його впізнали на знімках.

Фото: Фейсбук