Після початку війни чоловік залишив місце роботи та переховувався у Закарпатській області.

Державне бюро розслідувань перевіряє заступника гендиректора ЧАЕС, який ухилявся від військової служби та міг співпрацювати з російськими окупантами. Про це повідомляє прес-служба.

Правоохоронці провели обшуки в адміністративних приміщеннях Чорнобильської атомної електростанції та за місцем проживання фігуранта справи. Вилучили документи та цифрові носії інформації.

«Військовослужбовець втік зі станції і не забезпечив фізичний захист об’єкту, що прямо входило в його функціональні обов’язки. На додаток, у ході слідства працівники ДБР перевіряють можливу причетність посадовця до проведення підривної діяльності проти України. Зокрема, вони мають встановити, чи сприяв він військовим Росії у захопленні ЧАЕС наприкінці лютого», – повідомляє Бюро.

Фігуранта затримали ще в березні та повідомили про підозру в дезертирстві. Після початку війни чоловік залишив місце роботи та переховувався у Закарпатській області.  За даними ДБР, він не забезпечив фізичний захист об’єкту, що було його функціональним обов’язком.

Також бюро розслідувань встановлює, чи сприяв заступник гендиректора ЧАЕС російським військовим під час захоплення станції.

Фото: Фейсбук