Форму можна заповнити в тому числі й анонімно.

Державне бюро розслідувань запустило окрему лінію для отримання повідомлень про наявність у посадових осіб необґрунтованих активів. Про це повідомляє прес-служба ДБР у Facebook.

У відомстві закликають громадян повідомляти про такі активи у чиновників у разі наявної інформації.

«Якщо ви володієте інформацією про незаконно отримане майно або про те, що вартість придбаного чиновником майна явно занижена, повідомте про це» — зауважують в бюро.

Також у відомстві наводять інші контакти для повідомлень про незаконні статки у чиновників:

  • через електронну форму на офіційному веб-сайті ДБР;
  • за телефоном +38 (044) 300 27 07 (розділ 4) на спеціальну телефонну лінію ДБР;
  • надіславши інформацію на адресу електронної пошти: assets@dbr.gov.ua;
  • поштовим зв’язком на адресу бюро: вул. Симона Петлюри, буд. 15, м. Київ, 01032;
  • під час особистого прийому у приймальні громадян центрального апарату ДБР за адресою: вул. Симона Петлюри, буд. 15, м. Київ;
  • залишивши звернення або повідомлення у спеціальній скриньці для кореспонденції у приміщенні центрального апарату ДБР за адресою: вул. Симона Петлюри, буд. 15, м. Київ.

Також у відомстві уточнюють, що під «активами» слід розуміти грошові кошти (готівкові кошти, кошти, що перебувають на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах тощо), інше майно, майнові права, нематеріальні активи, криптовалюти, обсяг зменшення фінансових зобов’язань, роботи чи послуги, надані посадовій особі.

Вартість активу має становити від 1 003 500 гривень до 7 377 500 гривень (до 6 831 500 гривень – у 2020 році, до 6 243 250 гривень – у 2019 році), а сам актив повинен бути набутим після 28.11.2019.

Фото: Фейсбук